Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Concord
2022 Toyota Corolla Cross XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,1OWNER
| Price: | $29,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 7MUDAABG3NV005203 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108226A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This White 2022 Toyota Corolla Cross with XLE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Exce.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Exce.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota Camry SE 4dr Front-Wheel Drive Sedan
NEW OIL CHANGE, NEW ALIGNMENT
| Price: | $26,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Pre-dawn Grey Mica |
| VIN: | 4T1G11AK1NU041685 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 12108142A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Grey 2022 Toyota Camry with SE Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $40,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3DWRFVXNW150742 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108266A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Gray 2022 Toyota RAV4 Hybrid with LIMITED AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Excellent Condition
** [Services W.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Excellent Condition
** [Services W.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...



 (1).png)

