Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Vaughan
2025 Toyota Corolla Cross L 4dr All-Wheel Drive
FORMER DEMO,TAG,WINTER TIRES
| Price: | $31,728 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sonic Silver Metallic |
| VIN: | 7MUAAABG7SV131160 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12106484 |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Former Demo Silver 2025 Toyota Corolla Cross with L AWD Package, Featuring:
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Excellent Condition
** Price Includes: **
~ W.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
TRD RALLY,FORMER DEMO,TAG
| Price: | $72,149 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.4L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5TFWA5DB6SX321843 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 12107005 |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Former Demo White 2025 Toyota Tundra CrewMax SR with TRD RALLY Package, Featuring:
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Excellent Condition
** Price Includes: **
.....Read MoreLire la suite
2023 Mazda CX-9 Signature 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
NEW TIRES,NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $33,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | JM3TCBEY6P0656994 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12107716A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> 4 Brand New Ti.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus RX 350h 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM,NEW BATTERY,NO ACCIDENT
| Price: | $43,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T2BBMCA6PC015659 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12107178A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Inspection Certificate
~ No Accidents
~ Excellent Condition
~ [Services We Performed] :
> New Oil Change Performed
> New Ali.....Read MoreLire la suite
SR5 7PASS,NO ACCIDENT,VERY LOW KM
| Price: | $60,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | JTEVA5BR0S5069736 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 12108121A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Very Low Mileage
~ Purchased With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
*.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM,2 NEW TIRES,NO ACCIDENT
| Price: | $40,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV2SC541613 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12107916A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condit.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Sienna Limited 7-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
7-PASS,FULL SERVICE HISTORY
| Price: | $57,588 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDGSKFC9RS108424 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108108A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
<.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
FORMER DEMO,TAG,WINTER TIRES
| Price: | $27,516 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5YFB4MDE8SP233045 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 12105770 |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Former Demo White 2025 Toyota Corolla with LE CVT Package, Featuring:
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Excellent Condition
** Price Includes: **
~ Winter Tires.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
NO ACCIDENT,1OWNER,FULL SERVICE HISTORY
| Price: | $57,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blueprint |
| VIN: | 5TDKDRBH8SS576620 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108077A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhil.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








 (1).png)



