Used Toyota for Sale in Concord
SR5,NEW TIRES,NEW BRAKES,NO ACCIDENT
| Price: | $49,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JTENU5JR4P6091068 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 12108308A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **<.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Grand Highlander Hybrid Platinum MAX 4dr All-Wheel Drive
NO ACCIDENT,FULL SERVICE HISTORY,LOW KM
| Price: | $70,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Storm Cloud |
| VIN: | 5TDADAB50SS015217 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108252A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Th.....Read MoreLire la suite
2026 Toyota Land Cruiser 4dr 4x4
NO ACCIDENT,1OWNER,VERY LOW KM
| Price: | $90,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JTEABFAJ3TK061047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 12108391A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Very Low Mileage
~ Excellent/Showroom Condition
~ Like a N.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Camry XLE 4dr All-Wheel Drive Sedan
FULL SERVICE HISTORY,EXCELLENT CONDITION
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Heavy Metal |
| VIN: | 4T1DBADKXSU509582 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108282A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
**.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota Camry XSE 4dr All-Wheel Drive Sedan
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $43,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl With Black Roof |
| VIN: | 4T1DBADK6SU003005 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12U3631 |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Complete Service History
~ Excellent Condition
*** TOYOTA CERTIFIED USED VEHICLE.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NO ACCIDENT,FULL SERVICE HISTORY,LOW KM
| Price: | $42,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV7SC499018 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108394A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excelle.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Corolla Hybrid SE 4dr All-Wheel Drive Sedan
2SETS OF TIRES&RIMS,NO ACCIDENT
| Price: | $32,688 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Underground |
| VIN: | JTDBDMHE9R3016228 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108330A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ 2 Sets of Tires & Rims
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Excellent Condition.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $34,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3B1RFV1RC444494 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108409A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Sienna LE 8-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
8-PASS,NO ACCIDENT,LOW KM
| Price: | $50,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5TDGSKFC4RS129889 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108358A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Excellent Condition
** [Equipment]: **
~ LE AWD Packag.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




 (1).png)






