Used RAV4 for Sale in Concord
2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM,2 NEW TIRES,NO ACCIDENT
| Price: | $40,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV2SC541613 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12107916A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condit.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
2NEW TIRES,NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $40,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV7SC500815 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108197A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
*** TOYOTA CERTIFIED USED VEHICLE - TCUV (Check Photos for d.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NO ACCIDENT, FULL SERVICE HISTORY
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV6SC511501 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108217A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
<.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT,LOW KM
| Price: | $41,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV3SC543998 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108219A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Excellent Condition
*** TOYOTA CERTIFIED USED VEHICLE - TCUV (Check Photos.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG,FULL SERVICE HISTORY
| Price: | $32,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFVXMW178530 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108194A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Excellent Condition
*** TOYOTA CERTIFIED USED VEHICLE - TCUV (Check Phot.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM,2SETS OF TIRES/RIMS,NO ACCIDENT
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV7RC463789 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108123A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ 2 Sets of Tires & Rims
~ No Accidents
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill .....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT
| Price: | $34,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV0PC379116 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108291A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
*** TOYOTA .....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW FRONT BRAKES,NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT
| Price: | $35,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ruby Flare Pearl |
| VIN: | 2T3R1RFV3PW337974 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108286A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,1OWNER,LOW KM
| Price: | $37,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV8PC357512 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108290A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...



 (1).png)







