Used Toyota for Sale in Concord
2024 Toyota Sienna Limited 7-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
NEW ALIGNMENT,BRAKES SERVICED,FULL SERVICE HISTORY
| Price: | $56,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:58,045 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDGSKFC9RS108424 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108108A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
<.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Corolla Cross XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,429 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 7MUDAABG7RV094389 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108231A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
~ New Oil Change Performed
** [Equipment]: **
.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT
| Price: | $27,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,636 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3B1RFVXRC447104 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108204A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> Ne.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Corolla Cross XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT,1OWNER
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,218 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 7MUDAABG3RV116842 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108261A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $35,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,802 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV0RC426809 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108289A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excelle.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
NEW TIRES,NEW BRAKES,NEW BATTERY
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,620 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3B1RFV4RC471351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108423A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
** [Services.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW BRAKES,NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,468 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV2RC434054 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108390A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
** [Services We Perform.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Sienna XLE 8-Passenger 4dr Front-Wheel Drive Passenger Van
2NEW TIRES,NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT
| Price: | $49,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,808 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDGRKEC9RS202932 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 12U3648 |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Tho.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
NEW TIRES,NEW BRAKE PADS,NEW OIL CHANGE
| Price: | $22,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,915 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5YFB4MDE4RP157463 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 12108471A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






 (1).png)




