Used Toyota RAV4 for Sale in Concord
2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT
| Price: | $27,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,636 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3B1RFVXRC447104 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108204A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> Ne.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $35,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,802 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Midnight Black Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV0RC426809 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108289A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excelle.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
NEW TIRES,NEW BRAKES,NEW BATTERY
| Price: | $30,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,620 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3B1RFV4RC471351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108423A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
** [Services.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW BRAKES,NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,468 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV2RC434054 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108390A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
** [Services We Perform.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,211 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV5RC476136 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108506A |
| City: | Concord |
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
~ Excellent Condition
.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,125 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2T3R1RFV5RC442262 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108557A |
| City: | Concord |
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,703 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3R1RFV7RC416343 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12U3669 |
| City: | Concord |
Loading More Vehicles ...




 (1).png)



