Used Toyota Corolla Cross for Sale in Concord
2024 Toyota Corolla Cross XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $33,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 7MUDAABG7RV094389 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108231A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This White 2024 Toyota Corolla Cross with XLE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
~ New Oil Change Performed
** [Equipment]: **
.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
~ New Oil Change Performed
** [Equipment]: **
.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Corolla Cross LE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NEW ALIGNMENT,NO ACCIDENT
| Price: | $29,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sonic Silver Metallic |
| VIN: | 7MUCAABG0RV112047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108233A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Silver 2024 Toyota Corolla Cross with LE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Excellent Condition
***.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Excellent Condition
***.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Corolla Cross XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT,1OWNER
| Price: | $33,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| VIN: | 7MUDAABG3RV116842 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108261A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Grey 2024 Toyota Corolla Cross with XLE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





 (1).png)