Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Concord
2023 Mazda CX-9 Signature 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
NEW TIRES,NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $31,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | JM3TCBEY6P0656994 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12107716A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Silver 2023 Mazda CX-9 with SIGNATURE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> 4 Brand New Ti.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> 4 Brand New Ti.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW FRONT BRAKES,NEW OIL CHANGE,NO ACCIDENT
| Price: | $34,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ruby Flare Pearl |
| VIN: | 2T3R1RFV3PW337974 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108286A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Red 2023 Toyota RAV4 with XLE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW OIL CHANGE,1OWNER,LOW KM
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Magnetic Grey Metallic |
| VIN: | 2T3R1RFV8PC357512 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108290A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Grey 2023 Toyota RAV4 with XLE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
2023 Hyundai Venue ESSENTIAL 4dr Front-Wheel Drive
NEW FRONT BRAKE PADS,NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $17,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KMHRB8A33PU218246 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 12108212A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Black 2023 Hyundai Venue with ESSENTIAL Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> New Front Brake .....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **
> New Front Brake .....Read MoreLire la suite
SR5,NEW TIRES,NEW BRAKES,NO ACCIDENT
| Price: | $49,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JTENU5JR4P6091068 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 12108308A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This White 2023 Toyota 4Runner with SR5 7-Passenger Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **<.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ No Accidents
~ One Previous Owner Only
~ Excellent Condition
** [Services We Performed]: **<.....Read MoreLire la suite
2023 Volkswagen Tiguan Comfortline R-Line Black 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
SAFETY CERTIFIED,EXCELLENT CONDITION
| Price: | $26,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3VV8B7AX2PM005808 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108266AA |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This White 2023 Volkswagen Tiguan 4Motion with COMFORTLINE R-LINE BLACK EDITION Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Excellent Condition
** [Equipment]: **
~ COMFORTLINE R-LINE BLA.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ Excellent Condition
** [Equipment]: **
~ COMFORTLINE R-LINE BLA.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...







