Used Toyota for Sale in Concord
2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
NEW BRAKE PADS,NEW OIL CHANGE,1OWNER
| Price: | $34,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,345 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ruby Flare Pearl |
| VIN: | 2T3R1RFV5NW263566 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108405A |
| City: | Concord |
Thornhill Toyota Proudly Presents This Red 2022 Toyota RAV4 with XLE AWD Package, Featuring:
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
~ Ontario Safety Standards Certificate Included
~ One Previous Owner Only
~ Low Mileage
~ Complete Service History
~ Purchased & Serviced With Thornhill Toyota
.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,920 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cavalry Blue W/ Blk Roof |
| VIN: | 2T35WRFV1NW129119 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108425AA |
| City: | Concord |
2022 Toyota Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $36,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:97,439 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDGZRBH3NS563298 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12108550A |
| City: | Concord |
2022 Toyota Corolla Cross L 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,088 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,684 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Jet Black Mica |
| VIN: | 7MUAAABG5NV006744 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 12107948A |
| City: | Concord |
Loading More Vehicles ...



 (1).png)

